Prezentace společnosti

Prezentace společnosti

D.W.M. s.r.o. je obchodní, zprostředkovatelská, konzultantská a poradenská společnost, působící v oblasti marketingu a podpory zahraničních aktivit českých a slovenských firem s výhradní orientací na arabský trh.

Historie firmy se datuje rokem 1992. Tehdy založil její současný majitel Ing. Ibrahim Wassouf ryze soukromou firmu, zabývající se obchodní a zprostředkovatelskou činností se zaměřením na arabský trh.

V roce 2000 se firma přetransformovala na s.r.o., a za dobu svého dlouhodobého a systematického působení na arabském trhu a díky navázání úzké spolupráce s významnými arabskými firmami, byly tyto činnosti doplněny o služby v oblasti marketingu, vyhledávání obchodních partnerů, zajišťování a budování zastoupení, propagační a reklamní činnost apod.

Výsledkem této práce bylo vybudování přímých obchodních vazeb v řadě arabských zemí, které tvoří významný prvek naší obchodní struktury. Teritoriálním působištěm našich obchodních aktivit jsou: Egypt, Jordánsko, Libanon, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Sýrie, Kuvajt, Irák, Katar, Tunis, Libye, Súdán.

Takto vybudovaná obchodní struktura, doplněná o technické zázemí v České republice s významným akcentem na kvalitu veškerých služeb, pak umožňuje rychlou realizaci záměrů našich zákazníků.

Veškerá námi vykonávaná činnost je založena na solidnosti a korektnosti budovaných vztahů, v aktivním řešení problémů, v otevřenosti, důslednosti a loajalitě.

Naše krédo:   Poskytujeme flexibilní služby a vyvíjíme maximální úsilí s cílem pomoci Vám uspět na arabských trzích.

Disponujeme nezbytným předpokladem veškeré námi vykonávané činnosti, čímž je absolutně fungující komunikace, schopnost řešit problémy, jazyková a technická kompetence a v neposlední řadě znalost mentality, standardů a zvyklostí v zemích arabského světa, včetně nezbytné vitality.

Ing. Ibrahim Wassouf
majitel a jednatel společnosti

designed by iconic