O společnosti

Historie firmy se datuje rokem 1992. Tehdy založil její současný majitel Ing. Ibrahim Wassouf ryze soukromou firmu, zabývající se obchodní a zprostředkovatelskou činností se zaměřením na arabský trh.

V roce 2000 se firma přetransformovala na s.r.o., a za dobu svého dlouhodobého a systematického působení na arabském trhu a díky navázání úzké spolupráce s významnými arabskými firmami, byly tyto činnosti doplněny o služby v oblasti marketingu, vyhledávání obchodních partnerů, zajišťování a budování zastoupení apod.

Výsledkem této práce bylo vybudování přímých obchodních vazeb v řadě arabských zemí, které tvoří významný prvek naší obchodní struktury. Teritoriálním působištěm našich obchodních aktivit jsou: Jordánsko, Libanon, Sýrie, Irák, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Kuvajt, Katar, Bahrajn, Oman, Egypt, Súdán, Libye, Tunis, Alžír, Maroko.

Takto vybudovaná obchodní struktura, doplněná o technické zázemí v České republice s významným akcentem na kvalitu veškerých služeb, pak umožňuje rychlou realizaci záměrů našich zákazníků.

Veškerá námi vykonávaná činnost je založena na solidnosti a korektnosti budovaných vztahů, v aktivním řešení problémů, v otevřenosti, důslednosti a loajalitě.

Disponujeme nezbytným předpokladem veškeré námi vykonávané činnosti, čímž je absolutně fungující komunikace, schopnost řešit problémy, jazyková a technická kompetence a v neposlední řadě znalost obchodního a legislativního prostředí, mentality, standardů a zvyklostí v zemích arabského světa, včetně nezbytné vitality.

Za dobu své existence se společnost vyvinula ve stabilního, důvěryhodného partnera a důsledného realizátora zadaných projektů a stala se tak uznávaným a korektním obchodním partnerem na českém i arabském trhu.

Naše krédo: ,,Poskytujeme flexibilní služby a vyvíjíme maximální úsilí s cílem pomoci Vám uspět na arabských trzích."

 


  

    Ing. Ibrahim Wassouf
    
majitel a jednatel společnosti

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím